http://jidelnauzimaku.cz/

česká televize infiltrace obchod se zdravím

Nabádání k rozvodu nebo odmítnutí transplantace. Pacientky

Zazní v dokumentu Infiltrace | Video: Česká televize Další pak popisuje, jak ji rady tamních lékařů a odborníků místo vyléčení přivedly na pravidelnou dialýzu. A právě tyto a desítky dalších stížností stály na počátku nového dokumentu Obchod se zdravím, který odvysílala Česká televize v pondělí večer.

168 hodin: Obchod se zdravím — ČT24 — Česká televize

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..

Infiltrace: Obchod se svědomím — ČT24 — Česká televize

česká televize infiltrace obchod se zdravím

Jak se zbavit rakoviny? Stolicí nebo pomocí nového milence. I takové rady dává soukromá pražská psychosomatická klinika Aktip. Její praktiky obnažil v pondělí dokument České televize InfiltraceObchod se zdravím. Jak metody Aktipu vysvětluje jeho majitelka, psychiatrička Jarmila Klímová, ozřejmila reportáž Jana Nováka a Martina Mikuleho pro pořad 168 hodin.

Téma Aktip — ČT24 — Česká televize

česká televize infiltrace obchod se zdravím

Pacienti trpící těžce léčitelnými nebo nevyléčitelnými chorobami se někdy uchylují k tzv. alternativní medicíně. Ivana Lokajová se vydala do jedné z takových klinik nazvané Aktip a půl roku v ní natáčela se skrytou kamerou. Předepisovali jí kapky bez účinných látek nebo milence. Tedy nefunkční metody, za které vyinkasovali celkem asi 30 tisíc korun.

Dokument Obchod se zdravím odkryl praktiky centra

česká televize infiltrace obchod se zdravím

Lenka Krutilová, která radila v dokumentu ČT Infiltrace: Obchod se zdravím, nestudovala na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy psychologii. Krutilová, která působila jako terapeutka v zařízení Aktip, přitom studium uváděla na svém profilu institutu. Proti tomu se ale fakulta ohradila a profil Krutilové ze stránek Aktipu zmizel, upozornila redakce iRozhlas.cz.

Images of Česká televize Infiltrace Obchod se zdravím

Ministerstvo zdravotnictví připravuje zákon o léčitelství. Česko totiž zatím nemá žádná zvláštní pravidla pro alternativní medicínu, přičemž obor z pohledu zákona funguje jako poradenství. Léčitelé však mohou svými nevědeckými zásahy vážně poškodit zdraví lidí. Ukázal to třeba dokument ČT Infiltrace: Obchod se zdravím.

Infiltrace: Obchod se zdravím – nová fakta — ČT24 — Česká

česká televize infiltrace obchod se zdravím

Infiltrace: Obchod se zdravím (TV film) Česká televize natočila po patnácti letech pokračování úspěšného cyklu Infiltrace. Po odvysílání dílu Já, ošetřovatelka z roku 2004, kdy došlo k nápravě poměrů v mnoha ústavech sociální péče, se tentokrát autoři …

Infiltrace: Obchod se zdravím – nová fakta — Česká televize

česká televize infiltrace obchod se zdravím

Dokument Obchod se zdravím z cyklu Infiltrace způsobil poprask – věnovala se mu téměř všechna česká i slovenská média, diskutuje se o něm na sociálních sítích, reagují na něj profesní komory, jednotlivci i politici. Řeší se urychlení legislativní úpravy léčitelských živností.

Infiltrace: Obchod s důvěrou — iVysílání — Česká televize

Ve dvou nových dílech cyklu Infiltrace se autorky Šárka Maixnerová a Ivana Lokajová vracejí, aby ve společnosti rozpoutaly debatu o dalších palčivých tématech. V epizodě Obchod se svědomím, který odvysílal první program televize 3. června, ukazují na aroganci lékařů.

Infiltrace: Obchod se zdravím online - šok v centru Aktip

česká televize infiltrace obchod se zdravím

Před patnácti lety natočila Česká televize první díl z cyklu Infiltrace. Po jeho odvysílání se zlepšily poměry v mnoha ústavech sociální péče, čehož si všimli i v zahraničí. V loňském roce, po odvysílání dílu Obchod se zdravím, zase přišlo ministerstvo zdravotnictví s novým zákonem o léčitelích.

„Psycholožka“ Krutilová z Aktipu obor nestudovala, brání

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí..

Infiltrace: Obchod se zdravím — Česká televize

Česká televize včera odvysílala pořad Infiltrace: Obchod se zdravím. Tvůrci pořadu se zaměřili především na zařízení pod názvem AKTIP a na jeho vedoucí MUDr. Jarmila Klímovou, která vystupuje jako „psychiatryně“ a údajně se zabývá psychosomatikou. Mnohdy je představována jako odbornice na psychosomatiku. „Po odvysílání dílu Já, ošetřovatelka z roku 2004

d5 aktualně
prostreno hlasování
výměna manželek 7.3 2019
česká podnikatelská pojišťovna chomutov
česká pošta cena balíku na dobírku
dopravni podnik ostrava jizdni rady
úřad práce v pardubicích pardubice v-zelené předměstí
avengers endgame ulož to
ordinace v růžové zahradě 2 832 jenom hd
seriály teorie velkého třesku