http://jidelnauzimaku.cz/

Parlamentní listy šéfredaktor

Novinky.cz parlamentní listy šéfredaktor A u článku si člověk může všimnout ještě jedné pozoruhodnosti – na webu inzerují ideově spřízněné Parlamentní listy. Konečný v článku nazvaném „Pirátská smaženice: 10 důvodů, proč je Zdeněk Hřib jako primátor docela na houby“ vypočítává, co všechno vedení Prahy dělá špatně.
Havel byl furt sjetej, napsal šéfredaktor Plesl po Ozval se jeho bývalý šéfredaktor Kauza nákupu televize Nova Petrem Kellnerem rozhádala i dva bývalé kolegy z magazínu Respekt. Tím prvním je bývalý šéfredaktor tohoto časopisu Vladimír Mlynář a tím druhým Marek Švehla, který tam dnes vykonává funkci zástupc
Britské listy 13. 11. 2019 parlamentní listy šéfredaktor Parlamentní listy lžou už svým názvem – s parlamentem nemají vůbec nic společného. Kancelář Poslanecké sněmovny PČR se od nich v dubnu 2012 rozhodně distancovala. Proč se tedy jmenují „parlamentní“? No prostě proto, že kdysi nějakého šíbra napadlo si ten název zaregistrovat.
Images of Parlamentní listy šéfredaktor Parlamentní listy: Jen nekorektní? V dubnu 2011 přicházím do redakce portálu Parlamentních listů ucházet se o místo externistky. Je mi devatenáct, zkušenosti mám z pár školních časopisů, psaní mne ale baví stejně jako politika a vědomí, že budu psát za peníze, se mi velmi zamlouvá.
Profily | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran Parlamentní listy jím byly vyhodnoceny jako české médium s největším množstvím protiruských materiálů, před Českým rozhlasem, Aktuálně.cz, Lidovkami.cz a Svobodným fórem. Podle Jana Holoubka, spoluautora projektu a ředitele společnosti Our Media, se snažila redakce Parlamentních listů články vyvažovat.
Úvodní strana | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran parlamentní listy šéfredaktor OUR MEDIA a.s. je rovněž vydavatelem měsíčníku Parlamentní Listy.Spolu s tím OUR MEDIA a.s. spravuje internetová práva kreslíře a karikaturisty Štěpána Mareše.Do obchodního portfolia též patří názorové servery EUportal.cz, EUserver.cz, Eportál.cz, EUrabia.cz a Freeglobe.cz, u nichž OUR MEDIA a.s. ani ParlamentníListy.cz nemají vliv na obsah.
Desítky miliard eur? Šéfredaktor počítá, co bude ve Prokurátor podal obžalobu na šéfredaktora časopisu Zem&Vek Tibora Eliota Rostasa za antisemitismus. Důvodem je článek Klin Židů mezi Slovany, ve kterém Rosta obviňoval Židy, že se už celé generace snaží rozvracet zdejší společnost. Rostas byl obžalován za „Hanobení národa, rasy a přesvědčení“ pode § 423 slovenského trestního zákona.
Parlamentní listy: smrdutá stoka české novinařiny – G.cz A to, kdy i v té odpovědi, kterou nám zaslaly Parlamentní listy, konkrétně šéfredaktor Marek Bláha se svým způsobem jaksi vymaňují z té omluvy. Protože tvrdí, že nemáme zapomínat na to, že také oni Parlamentní listy nalítly Václavu Prokůpkovi.
Respekt šíří fake news? Ozval se jeho bývalý šéfredaktor 6 days ago · Kauza nákupu televize Nova Petrem Kellnerem rozhádala i dva bývalé kolegy z magazínu Respekt. Tím prvním je bývalý šéfredaktor tohoto časopisu Vladimír Mlynář a tím druhým Marek Švehla, který tam dnes vykonává funkci zástupce …
Žurnalistika ve veřejném zájmu — HlídacíPes.org Šéfredaktor počítá, co bude ve skutečnosti stát boj za změnu klimatu 28.09.2019 9:33 Šéfredaktor serveru Info.cz Michal Půr se ve svém komentáři rozepsal o tom, jak vypadá minimum nutné ke shodě, chceme-li skutečně bojovat se změnami klimatu.
Babišův bulvár: Inzerují tu Parlamentní listy, šéfredaktor parlamentní listy šéfredaktor Šéfredaktor serveru Info.cz Michal Půr se rozlítil, že „kaviároví socialisté“ mění centrum Prahy v ghetto. Podle jeho slov úroveň bezohlednosti bere dech. 11:11 „Na Kavkách mohou mít důvod k obavám.“ Toto chodí do emailů Babišovým lidem. Na létající špunty u ředitele ČT to prý nevypadá
Respekt šíří fake news? Ozval se jeho bývalý šéfredaktor 6 days ago · Kauza nákupu televize Nova Petrem Kellnerem rozhádala i dva bývalé kolegy z magazínu Respekt. Tím prvním je bývalý šéfredaktor tohoto časopisu Vladimír Mlynář a tím druhým Marek Švehla, který tam dnes vykonává funkci zástupce …
Šéfredaktor časopisu Zem&Vek Tibor Eliot Rostas půjde před parlamentní listy šéfredaktor Parlamentní listy jím byly vyhodnoceny jako české médium s největším množstvím protiruských materiálů, před Českým rozhlasem, Aktuálně.cz, Lidovkami.cz a Svobodným fórem. Podle Jana Holoubka, spoluautora projektu a ředitele společnosti Our Media, se snažila redakce Parlamentních listů články vyvažovat.

teorie velkého třesku onine
leták kaufland německo žitava
úřad práce příspěvek na podnikání 2019
spsa za bakalari
albert leták kadan
ceska posta 65590
lidl leták 9.7.2019
quilling přání k narozeninám
ordinace v růžové zahradě 2 - 745
dredd ulozto