http://jidelnauzimaku.cz/

Site:ceskatelevize.cz dečko

Bankovkovi — Pořady — Déčko — Česká televize

Adventní kalendář 2019. Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Do světa — extra — Déčko — Česká televize

Zábavně vzdělávací hraný komediální seriál pro děti 8-12 let, který zpracovává témata z občanské nauky. Sára točí na telefon reportáže o všem, co jí připadá závažné.

Adventní kalendář ČT 2019

Honza je taneční lektor, choreograf, tanečník a několikanásobný vítěz StarDance. Jeho veselé choreografie si určitě pamatujete už z pořadu Taneční hrátky s Honzou Onderem.

Pořady — Pořady — Déčko — Česká televize

Dokážeš naučit rodiče pohybovat se v online světě? Youtuber Ondra se pokouší vzdělávat svou příbuznou v oblasti nových médií. Není to však lehké… V hlavní roli Šimon Kytka a Kateřina Pindejová.

Němčina s Mitzi a Maus — Pořady — Déčko — Česká televize

Špunti už díky vám ovládají dopravní značky, ale to ve světě nestačí Pořád někde padají, válí se a neumí si pomoci! Nakresli nebo napiš, co by měli špunti dělat, když se jim stane nějaká nehoda a pošli nám svou radu na Déčko do 30. listopadu.

Rozbzuč Déčko! Prázdninová soutěž — Déčko — Česká televize

Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.

Občanka — Pořady — Déčko — Česká televize

Papi Diego vyráží s malou Lolou a Tomem na prázdniny do Španělska. Nový jazykový kurz španělštiny pro nejmenší - Hola niños na Déčku!

Déčko — Česká televize

Soboty s Českou televizí. O víkendech byla připravena spousta legrace navíc. V Krakonošově, které vyrostlo ve Valdštejnské jízdárně, hráli speciální divadlo hrdinové Krkonošských pohádek z masa a kostí.. K zastižení byl i Večerníček na jednokolce a maskoti jeho pohádek, kteří se pohybovali mezi Jízdárnou a Museem Kampa.

KARAOKE čtení — Pořady — Déčko — Česká televize

site:ceskatelevize.cz dečko

Spolupracovali. Námět, dramaturgie, produkce, grafika, webdesign a programování: Tým Centra dramaturgie nových médií ČT Partnery České televize v letní hře Rozbzuč Déčko! jsou Junák - český skaut, z. s., Asociace turistických informačních center České republiky a vzdělávací centrum TEREZA, z. ú.

aktualni leták kaufland marienberg
barma aktuálně
počasí ostrava radar
plain flour překlad
snář vidět vlak
herci tvoje tvář má známý hlas
platba kartou a účtenkovka
při ukončení dědického řízení kdo dáva vklad na katastr nemovitostí
rychlý prachy aneb robert rosenberg v akci (dvě dívky)
dracik dalekohled