http://jidelnauzimaku.cz/

Zpravy techno

Diskuse: U Čížkova bude technoparty, organizátoři se

zpravy techno Přešín (Plzeňsko) - Na technoparty u Čížkova na jižním Plzeňsku zůstává od pátečního večera asi 2000 lidí. Hudební produkce začala pozdě večer. Policie zatím řešila drobné přestupky v souvislosti s dopravou a drogami, doposud nezaznamenala vážnější narušení veřejného pořádku, uvedla v podvečer policejní mluvčí Martina Korandová.

Diskuse: Na technoparty u Čížkova policie větší problémy

"Ted nezbyva nez tvorit takhle "nacerno" a otravovat s tim zivot jinym, protoze techno party o 2k lidech si tezko muze dovolit pronajmout Pardubicke zavodiste ze.." Takže protože se chce pár dredařů natřásat tak prostě budou otravovat život jiným. Bezva.

technopárty - Aktuálně.cz

Obyvatelé Řeporyjí si prožili další bezesnou noc, v Prokopském údolí nedaleko Truneckova mlýnu se konala během noci technopárty. Na tanečníky zavolali dokonce pražské strážníky, kteří nakonec povolali policii ČR. Nakonec se ukázalo, že technopárty byla nelegální a do 14 …

Technopárty v Prokopském údolí má utrum: Byla tu nelegálně

Čížkov (Plzeňsko) - Téměř 500 účastníků technoparty a zhruba 150 vozidel zůstává stále na loukách u Čížkova na jižním Plzeňsku. Hudební produkce skončila v neděli 17:00, v noci na dnešek už nezněla hudba z aparatur, ale jen z přehrávačů fanoušků. Organizátoři už mají sbalenou techniku. Akce, které se zúčastnilo asi 2000 lidí, se obešla bez

U Čížkova bude technoparty, organizátoři se dohodli s

Organizátoři technoparty, která se má o víkendu konat na Plzeňsku, se dohodli s vlastníkem pozemku u Čížkova. Najíždějí tam kamiony, organizátoři na místě začali s instalací aparatur a další techniky. Účastníci se na místo začnou sjíždět zřejmě v sobotu ráno, policie situaci sleduje, řekla v pátek večer policejní mluvčí Martina Korandová.

Diskuse: Na technoparty u Čížkova policie větší problémy

Na techno party na Opavsku je odhadem 8000 lidí Policejní mluvčí řekl, že policie zatím neměla důvod k zákroku. Ticho bude. Policisté na Nymbursku utnuli technopárty Po zásahu policie na místě zůstalo asi dvacet lidí, v obci nehraje hudba Účastník CzechTeku dostane náhradu, řekl …

Technet.cz – Technika kolem nás

U Čížkova na Plzeňsku se o víkendu uskuteční technoparty. Organizátoři se dnes odpoledne dohodli s vlastníkem pozemku a instalují tam techniku. Účastníci se na místo začnou sjíždět zřejmě v sobotu ráno.

Zpravodajství FTV Prima | Prima

Čížkov (Plzeňsko) - Hudební produkce na technoparty u Čížkova na jižním Plzeňsku dnes kolem 17:00 skončila. Organizátoři začali balit techniku. Akce se po celou dobu konání obešla bez vážnějšího narušení pořádku, řekla ČTK policejní mluvčí Martina Korandová. Policie na místě řešila přestupky v souvislosti s drogami a také v dopravě.

Na technoparty u Čížkova zůstává stále asi 2000 lidí

zpravy techno U Čížkova na Plzeňsku se o víkendu uskuteční technoparty. Organizátoři se dnes odpoledne dohodli s vlastníkem pozemku a instalují tam techniku. Účastníci se na místo začnou sjíždět zřejmě v sobotu ráno.

Technoparty v Čížkově se obešla bez komplikací. Přilákala

Hudební produkce na technoparty u Čížkova na jižním Plzeňsku v neděli kolem 17.00 skončila. Organizátoři začali balit techniku. Akce se po celou dobu konání obešla bez vážnějšího narušení pořádku, řekla policejní mluvčí Martina Korandová.

amateri sk
word překladač
výměna manželek týn nad vltavou
počasí bologna
ministerstvo financí datová schránka
převody jednotek rychlosti cm/s
jak drahé je zdarma ulozto
česká průmyslová zdravotní pojišťovna ostrava datová schránka
rajče wiki
lidl leták vánoce 2019